Викладач, який проводить практику – доцент кафедри фізичної і біомедичної електроніки та комплексних інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук Нардід О. А.
Формою проведення навчальної практики являється практична робота в наукових лабораторіях Інституту проблем кріомедицини і кріобіології НАН України, форма контролю знань – диференцiйований залік.
Мета та завдання навчальної дисципліни
Мета – формування у студентiв професiйних знань, вмiння та навичок роботи з сучасною апаратурою для біомедичних та бiофiзичних дослiджень, практичне освоєння бiомедичних методик експерименту, поглиблення теоретичних і практичних знань в галузі біології, медицини та електронної реєструючої апаратури.
Завдання – розширення та закрiплення знань з загальних курсiв фiзики, вищої математики, загальної бiофiзики, радiотехники, бiофiзичної хiмiї; оволодiння навичками роботи з апаратурою бiомедичних дослiджень; освоєння методик проведення бiомедичних експериментiв, обробка результатiв спостережень; принципiв узагальнення отриманих даних та оформлення результатiв.
У результаті проходження навчальної практики студент повинен
знати: правила технiки безпеки i охорони працi у науково-дослiдних лабораторiях, основнi принципи планування i проведення експерименту, основнi методи бiофiзичних дослiджень, характеристики найпоширеннiшого обладнання, методи обробки результатiв i форми звiтностi;
вміти: методично правильно планувати та ставити експеримент, обробляти експериментальнi данi та робити логiчнi висновки з аналiзу результатiв, використовувати отриманi навички при вирiшеннi завдань, пов’язаних з професiйною діяльністю
Література